YASAL UYARI

Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, Has Plastik San.Tic.A.Ş. web Sitesinin kullanılmasına ilişkin bu Koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu Koşullara hem de Site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Has Plastik San.Tic.A.Ş., sitede ilân edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle lütfen sitenin bu sayfasına periyodik ve düzenli olarak bakınız. Bu kullanım koşullarını ihlâl ettiğiniz takdirde, Has Plastik San.Tic.A.Ş. sizin siteyi kullanmanıza son verebilir, gelecekte Siteyi kullanmanıza engel olabilir.

Bu web sitesindeki metinler, görseller, grafikler, ses dosyaları, çizgi animasyon dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni, sadece Has Plastik San.Tic.A.Ş. hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır.

Bu siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Ayrıca, Has Plastik San.Tic.A.Ş. size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki vermedikçe, bu sitedeki bilgi ve içeriği, herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde 3. kişi/kurumlara dağıtmayacağınızı da kabul etmektesiniz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Has Plastik San.Tic.A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Has Plastik San.Tic.A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunun, yeterliliğinin, güncelliğinin ve eksiksizliğinin sağlanması yönünde çalışsa da, bu bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi manevi tüm risklerden ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde her ne nam altında olursa olsun Has Plastik San.Tic.A.Ş.’nin sorumluluğunu doğurabilecek herhangi bir taahhüt verilmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde olmadığı gibi Has Plastik San.Tic.A.Ş. açısından herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgilere ilişkin olarak açıkça ya da zımnen yasal olarak Has Plastik San.Tic.A.Ş.‘nin sorumluğunu doğuracak mahiyette herhangi bir garanti verilmediği gibi web sitesinden elde edilen bilgilerin kullanılması sonucunda, gerek ziyaretçilerin gerekse 3. kişi/kurumların uğrayacağı maddi veya manevi tüm zararlardan Has Plastik San.Tic.A.Ş.‘nin herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığı, tüm sorumluluğun ziyaretçiye ait olduğu ziyaretçi tarafından kabul edilmiştir.

Bu web sitesinde, Has Plastik San.Tic.A.Ş.‘nin tahminlerine dayanan ileriye dönük beyanlar olabilir. Bu web sitesindeki “ummak”, “inanmak”, “tahmin etmek”, “beklemek”, “niyetli olmak”, “planlamak” ve “tasavvur etmek” gibi ifadeler bir beyanın ileriye dönük olduğunu belirtmek için kullanılmıştır. Bu gibi beyanlar, yapıldıkları tarihteki Has Plastik San.Tic.A.Ş.‘nin müstakbel olaylar hakkındaki görüşlerini yansıtmakta olup, risk ve belirsizliğe tabidirler. Has Plastik San.Tic.A.Ş. buna benzer ileriye dönük beyanları güncelleştirme niyeti ve mükellefiyeti olmadığını bildirir.

Sitemizde belirtilen bilgiler/veriler/ölçüler, üretim koşullarına, ileriye dönük gelişmelere ve ilgili diğer etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ürün resimlerinde/animasyonlarında/fotoğraflarında görünen marka ve logolar, sadece örnekleme amaçlıdır, herhangi bir fikri mülkiyet hak iddiasıyla ilişkilendirilemez.

Ziyaretçiler tarafından Has Plastik San.Tic.A.Ş.’ye ait bu web sitesinin herhangi bir bölümüne gönderilecek her türlü mesajlar, e-postalar, bilgi, belge, doküman, vb.’lerde yer alan bilgiler, aksi Has Plastik San.Tic.A.Ş. tarafından belirtilmediği sürece ‘Gizli Bilgi’ niteliğinde kabul edilmez. Has Plastik San.Tic.A.Ş.; bu bilgileri saklama yükümlülüğünde olmadığı gibi bu bilgileri kullanma, değerlendirme, 3. kişi/kurumlara dağıtma, faydalanma gibi haklara da sınırsız olarak sahiptir. Ayrıca, ziyaretçi tarafından yapılan önerilerin veya ziyaretçinin kişisel bilgilerinin 3. kişi/kurumların eline herhangi bir şekilde geçmesi halinde Has Plastik San.Tic.A.Ş.‘ye her ne nam altında olursa olsun herhangi bir sorumluluk yüklenemeyecek, ziyaretçi tarafından uğradığı veya uğrayacağı zararlar için gerek maddi gerekse manevi herhangi bir talepte bulunulamayacaktır.

Bu web sitesi Has Plastik San.Tic.A.Ş.‘nin kontrolünde olmayan web sitelerine bağlantılar içermektedir. Dolayısı ile Has Plastik San.Tic.A.Ş. bu bağlantılı siteler hakkında herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.

Has Plastik San.Tic.A.Ş.‘nin işbu koşullar ve yasal uyarılar ile ilgili haklarını kullanmaması sonradan kullanmayacağı anlamına gelmez.